Zestawy - kabina + brodzik

Filtry kategorii

Włączone filtry:
Producent
ROZMIAR
MATERIAŁ

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Kabiny prysznicowe z brodzikiem

Dla osób, które lubią kompleksowe rozwiązania, przygotowaliśmy zestawy, składające się z kabiny prysznicowej i pasującego do niej brodzika. W poniższym asortymencie naszego sklepu można znaleźć kabiny prysznicowe kwadratowe, prostokątne i półokrągłe, nadające się do montażu przy ścianie lub w narożniku. W skład każdej z prezentowanych ofert, wchodzą także brodziki o różnych wysokościach, wykonane z akrylu. Niektóre z nich są dodatkowo wyposażone w siedziska.

Kupowanie artykułów sanitarnych w zestawie to pewność, że konkretne produkty będą do siebie idealnie pasować - zarówno pod względem wymiarów, jak i wyglądu. Dodatkowo zakup kompletu, to często także możliwość skorzystania z atrakcyjnych ofert cenowych. Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta stanie się dla naszych Klientów inspiracją do zmiany wystroju własnej łazienki.

  • 1 980,00 zł

    WYMIAR: 90x90 cmWYSOKOŚĆ: 204 cm (z brodzikiem)RODZAJ: narożnaKSZTAŁT: półokrągła pentagonalnaTYP DRZWI: uchylne na zawiasach (uniwersalne odwracalne)PROFILE: aluminiowe chromowaneSZKŁO: hartowane 6 mmPOWŁOKA: CleanGLASSKOLOR SZYB: grafitoweBRODZIK: wysokość 14 cm, gł. 5 cmOBUDOWA: zintegrowana akrylMATERIAŁ BRODZIKA: AKRYLMONTAŻ BRODZIKA: stawiany na...

    1 980,00 zł
    W magazynie
1 produkt