Miedziane

Grzejnik łazienkowy ARIA A3-500/2/Cu miedź Radeco

A3-500/2/Cu

Specyfikacja produktu:

Szerokość grzejnika [mm]: 535

Moc grzejnika (75/65/20) [W]: 640

Rozstaw podłączeń [mm]: 500

Styl: klasyczny

Materiał: miedź

Podłączenie grzałki: grzejnik z możliwością podłączenia grzałki

Wieszak: grzejnik z wieszakiem

Kolor: biały

Wysokość grzejnika [mm]: 870

Więcej szczegółów

Termin realizacji: wysyłka do 3 tygodni

849,00 zł

Aria A3-500/2/Cu 870/535 producenta Radeco to wyjątkowa, miedziana odsłona klasycznego, niezwykle popularnego grzejnika łazienkowego. Wyróżnia go niezwykle estetyczne wykończenie, które idealnie podkreśla wystrój każdego pomieszczenia – zarówno tego nowoczesnego, jak również klasycznego i minimalistycznego. Dzięki niemu w szybki sposób ogrzejemy nasze pomieszczenie, a także wysuszymy ręczniki i ubrania.

Grzejnik z kolekcji Aria A wyposażony został w jeden lub dwa zestawy rurek, które zostały specjalnie wysunięte i wyprofilowane, by ułatwić nam wieszanie naszych rzeczy. Co więcej, oferuje nam wysoką moc grzewczą, która ogrzewa pomieszczenia nawet o dużej powierzchni.

Model producenta Radeco przeznaczony jest do stosowania w niskotemperaturowych instalacjach ogrzewań wodnych systemu otwartego, który spełnia normy PN-091/B-02413 lub instalacjach systemu zamkniętego spełniającego normy PN-091/B-02414.

Dodatkowy opis:

Grzejniki miedziane z rur gładkich

Grzejniki miedziane z rur gładkich i instalacyjnych mają służyć do ogrzewania łazienek, sanitariatów, suszarń.

Dopuszczalne parametry pracy:

  • max. ciśnienie wody: 1,0 Mpa
  • max. Temperatura wody: 95 stopni C

Grzejniki mogą być stosowane w niskotemperaturowych instalacjach ogrzewań wodnych systemu otwartego spełniającego wymagania normy PN-091/B-02413 lub instalacjach systemu zamkniętego spełniających wymagania normy PN-091/B-02414, w których stykające się z wodą materiały i jakość wody odpowiadają wymaganiom normy PN-93/C-04607.

Grzejniki stalowe przeznaczone są wyłącznie do stosowania w układzie centralnego ogrzewania.

Grzejniki powinny być instalowane w pomieszczeniach użytkowych bez styku z otoczeniem żrącym.

Montaż

Grzejniki mają cztery króćce przyłączeniowe o średnicy ½”. Każdy grzejnik wyposażony jest w korek, odpowietrznik oraz komplet mocowań. Usytuowanie grzejnika w pomieszczeniu powinno być zgodne z projektem instalacji c.o. Zaleca się mocować grzejnik możliwie nisko z zapewnieniem jego funkcjonalności jako suszarki ale nie mniej niż 100 mm od podłogi.

Konserwacja

Grzejniki w powłoce standardowej (farba proszkowa) nie mają szczególnych wymagań. Niedopuszczalne jest czyszczenie grzejników pastami i preparatami ściernymi itp. Szczególną ostrożność należy zachowywać przy czyszczeniu powłok patynowanych i mosiądzowanych, ze względu na pokrywającą ją warstwę lakieru zabezpieczającego mosiądz przed utlenianiem.

Do pielęgnacji zalecana jest woda i łagodne detergenty.

Kategorycznie nie wolno stosować agresywnych płynów przeznaczonych do czyszczenia sanitariatów, benzyn, rozpuszczalników itp.

Kolor Biały
Materiał Miedź
Gwarancja 5 Lat

Brak komentarzy dla tego produktu.

Napisz opinię

Napisz opinię