Drzwi prysznicowe wnękowe

Drzwi prysznicowe uchylne 100x190 cm Up My Space Rea

Up My Space 100

My Space

- Szkło Crystal Clear 6mm
- Powłoka Easy Clean Duble
- Wysokogatunkowe chromowane wykończenia
- Solidne mosiężne uchwyty
- Drzwi pełne
- Aluminiowe profile z możliwością regulacji
- Listwa progowa
- Rozmiar: 100 cm
- Wysokość 190cm

Gwarancja: 2 lata

Więcej szczegółów

Termin realizacji: wysyłka 24 h

649,00 zł

Drzwi  Prysznicowe UP  MY SPACE  podwójny  Easy Clean

Drzwi prysznicowe są jednym z najbardziej  praktycznych i  ekonomicznych  sposobów aby  poprawić wygląd  twojej łazienki .

Przedstawiamy ekskluzywny model drzwi prysznicowych wykonanych z wysokogatunkowego bezpiecznego szkła hartowanego Crystal Clear z laserowo  naniesioną  powłoką  Easy  Clean Double. Powłoka w drzwiach została naniesienia  dwustronnie, dzięki  czemu drzwi można zamontować zarówno z prawej jak i z lewej strony. Profil określają  Państwo  sami  przed montażem.

W projektowaniu tego modelu  użyliśmy  prostych form i kształtów, tworząc drzwi z wygodnym i szerokim wejściem pod prysznic. Unikalna bez ramowa konstrukcja jest idealnym rozwiązaniem do  każdej łazienki. Dzięki  niezwykle przemyślanym rozwiązaniom, uszczelki  zastosowane w drzwiach zapewniają 100% szczelność i  niezawodność podczas użytkowania.

Model My Space nie tylko idealnie sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach postawionych na minimalizm, ale i w klasycznych i gustownych wnętrzach.

Szklane drzwi do  prysznica są dostępne  w  czterech rozmiarach, tak aby  każdy mógł   dobrać odpowiedni do swojej łazienki. Przed zakupem należy dokładnie zmierzyć szerokość oraz wysokość wnęki. Dobrze dobrane drzwi  prysznicowe  stworzą idealny  wygląd łazienki  i  zapewnia odpowiednią dawkę  prywatność .

Wzór Szkła Przejrzyste
Rozmiar 100 Cm
Materiał Szkło Hartowane
Gwarancja 2 Lata

Brak komentarzy dla tego produktu.

Napisz opinię

Napisz opinię

Skompletuj serię "My Space" na naszym sklepie