Kategorie

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Wizualizacje łazienek

   Wystrój wnętrz jest istotnym elementem w naszym domu. Czasami nie wiemy, jaki styl najlepiej pasowałby na przykład do naszej łazienki. Wizję nowego wystroju mamy od razu po spojrzeniu na pomieszczenie, a czasem nic nam nie przychodzi do głowy. Wtedy pomocne okazują się projekty łazienek, które posłużą, jako inspiracje do dalszych działań.
   Każdą łazienkę, małą czy dużą, można zaaranżować w funkcjonalny i estetyczny sposób. Dobre jakościowo i dograne w szczegółach elementy wykończeniowe i wyposażenie pozwolą stworzyć w każdym domu przyjemną i pełną elegancji łazienkę zgodną z możliwościami i marzeniami mieszkańców. Projekty łazienek, które chcemy Państwu zaproponować, odpowiadają przeróżnym gustom i stylom. Dokonujemy kompleksowych aranżacji; nasze projekty są gotowe do wykorzystania z użyciem sprzedawanych przez nas artykułów instalacyjnych, płytek, wyposażenia sanitarnego. Wszystkie projekty łazienek wykonywane są przez doświadczonych projektantów, w konsultacji z Klientem, którego zdanie liczy się dla nas najbardziej. Działamy głównie na terenie Rudnik nad Sanem, Nisko, Stalowa Wola, Leżajsk, Rzeszów i okolice.

Wszystkie projekty są przez nas wykonywane w programie cad decor pro, co daje najwyzszą jakość oraz realizm realizowanych wizualizacji.

Do wszystkich zamówionych u nas płytek - projekt gratis

W swojej ofercie posiadamy płytki następujących producentów.

Tubądzin, Domino, Ceramika Paradyż, Kwadro Ceramika, Evo, Limone, Cersanit, Opoczno, Nowa Gala, Ceramika Gres, Stargres, Cerrad, Ceramika Color, Ceramika Końskie, Ceramstic.

                 Łukasz Iskra 512 392 006

Nasze realizacje